Przedstawiciel Medyczny - pomorskie

Opublikowany:23.10.2018 10:02:31
 
logo
 
 
Poszukuje kandydatów na stanowisko:
 
PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY
LINIA SPECJALISTYCZNA
 
(miejsce pracy: woj. pomorskie)
 

Kandydata powinno cechować:

  • Doświadczenie i udokumentowane sukcesy w dziale sprzedaży - mile widziane na stanowisku Przedstawiciela Medycznego z dermatologamii lub ginekologamii
  • Gotowość do wzięcia udziału w rozwoju linii specjalistycznej
  • Wykształcenie wyższe
  • Kreatywność i nastawienie na cel
  • Ważne i nieobciążone prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju
  • Indywidualne podejście do pakietu szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy
Oferty zawierające CV (ze zdjęciem) i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: andrzej.lach@sunfarm.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

 _____________________________________________________________________________________________________________

 

PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACJI

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne oraz CV do administratora danych osobowych bądź upoważnionego pracownika spółki, zgadzasz się na przetwarzanie przez Sun-Farm Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i/lub CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Sun-Farm Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sun-Farm Sp. z o.o., z siedzibą w 05-092 Łomianki, ul Dolna 21.
W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z upoważnionym przez administratora danych, pracownikiem pod numerem tel. 22 350 66 69 wewn. 217 lub adresem e-mail dane.osobowe@sunfarm.pl.         

W przypadku wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe zostaną pozyskane a następnie przekazane przez upoważnionego pracownika w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jako kandydata do pracy w Sun-Farm Sp. z o.o. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a i f GDPR/RODO tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych.

W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czas ich cofnięcia. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do momentu cofnięcia zgody, z zastrzeżeniem, że okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jaki mogą mieć związek, z Pani/Pana osobą lub jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla celowego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami strony przeciwnej, co stanowi prawnie usprawiedliwiony interes administratora danych.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo przenoszenia danych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale ich niepodanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.