Specjalista ds. Kontroli i Zapewnienia Jakości

Opublikowany:23.10.2018 10:08:12
 
 
logo
 
Poszukuje kandydatów na stanowisko:
 
Specjalista ds. Kontroli i Zapewnienia Jakości
 
(Miejsce pracy: Łomianki)

 

Do zakresu obowiązków należy:

 • Tworzenie i aktualizacja dokumentów Systemu Zapewnienia Jakości np. procedur systemowych, instrukcji, specyfikacji, w tym archiwizacja dokumentacji
 • Zwolnienie lub odrzucenie materiału/produktu, zgodnie z wymaganiami prawnymi i rejestracyjnym
 • Kwalifikacja dostawców, przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
 • Opracowywanie umów dotyczących zapewnienia jakości ze zleceniobiorcami i/lub zleceniodawcami
 • Przeprowadzanie działań wyjaśniających i korygujących, kontrola zmian, przeglądy jakości produktów, analizy ryzyka
 • Obsługa systemu ERP w zakresie przyznanych uprawnień
 • Rejestrowanie i rozpatrywanie reklamacji
 • Przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń z zakresu zasad GMP oraz GDP

Kandydata powinny cechować:

 • Wykształcenie wyższe na kierunkach nauk ścisłych: (np. Farmacja, Chemia, Technologia Chemiczna, Biologia, Biotechnologia)
 • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie GMP, GDP, prawa farmaceutycznego oraz Systemów Zapewnienia Jakości
 • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
 • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
 • Znajomość pakietu MS Office, znajomość systemów ERP

Oferujemy:

 • Stałe zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji (umowa o pracę)
 • Atrakcyjny system wynagrodzeń
 • Opiekę medyczną, kartę Multisport
Oferty zawierające CV (ze zdjęciem) i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: marcin.ocypa@sunfarm.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

 

 _____________________________________________________________________________________________________________

 

PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACJI

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne oraz CV do administratora danych osobowych bądź upoważnionego pracownika spółki, zgadzasz się na przetwarzanie przez Sun-Farm Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i/lub CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Sun-Farm SP. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sun-Farm Sp. z o.o., z siedzibą w 05-092 Łomianki, ul Dolna 21.
W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z upoważnionym przez administratora danych, pracownikiem pod numerem tel. 22 350 66 69 wewn. 217 lub adresem e-mail dane.osobowe@sunfarm.pl.         

W przypadku wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe zostaną pozyskane a następnie przekazane przez upoważnionego pracownika w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jako kandydata do pracy w Sun-Farm Sp. z o.o. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a i f GDPR/RODO tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych.

W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czas ich cofnięcia. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do momentu cofnięcia zgody, z zastrzeżeniem, że okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jaki mogą mieć związek, z Pani/Pana osobą lub jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla celowego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami strony przeciwnej, co stanowi prawnie usprawiedliwiony interes administratora danych.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo przenoszenia danych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale ich niepodanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.