Jesteś tutaj: Strona główna / O nas / Aktualności / Kariera / Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Opublikowany: 14.08.2018 13:45:56

 

logo

poszukuje kandydata na stanowisko:

 

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

w branży farmaceutycznej

(miejsce pracy: województwo mazowieckie i lubelskie)

 

Opis stanowiska

 • Opieka nad klientami w powierzonym regionie (obecni klienci oraz pozyskiwanie nowych) poprzez osobiste wizyty handlowe w siedzibie Klientów: apteki, biura sieci aptek.
 • Przygotowanie ofert handlowych
 • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
 • Szkolenia produktowe pracowników aptek

Od Kandydatów oczekujemy:

 • Wyższe wykształcenie
 • Prawa jazdy kategorii B
 • Co najmniej 2 letniego doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w dowolnej branży
 • Gotowość do poszerzania kompetencji handlowych
 • Dyspozycyjność do wykonywania obowiązków w zadaniowym trybie pracy

Oferujemy:

 • Stałe zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji (umowa o pracę)
 • Przeszkolenie i wdrożenie do pracy na stanowisku
 • Nowoczesne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon komórkowy
 • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i  system premiowy dający realne możliwości wzrostu zarobków w krótkim okresie czasu
 • Perspektywę szybkiego awansu na stanowisko Specjalisty ds. Sieci Aptek
 • Opiekę medyczną, kartę Multisport po okresie próbnym

 

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy o przesłanie na adres aleksandra.swiatkowska@sunfarm.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________

 

PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACJI

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne oraz CV do administratora danych osobowych bądź upoważnionego pracownika spółki, zgadzasz się na przetwarzanie przez Sun-Farm Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i/lub CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Sun-Farm SP. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sun-Farm Sp. z o.o., z siedzibą w 05-092 Łomianki, ul Dolna 21.
W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z upoważnionym przez administratora danych, pracownikiem pod numerem tel. 22 350 66 69 wewn. 217 lub adresem e-mail dane.osobowe@sunfarm.pl.         

W przypadku wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe zostaną pozyskane a następnie przekazane przez upoważnionego pracownika w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jako kandydata do pracy w Sun-Farm Sp. z o.o. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a i f GDPR/RODO tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych.

W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czas ich cofnięcia. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do momentu cofnięcia zgody, z zastrzeżeniem, że okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jaki mogą mieć związek, z Pani/Pana osobą lub jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla celowego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami strony przeciwnej, co stanowi prawnie usprawiedliwiony interes administratora danych.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo przenoszenia danych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale ich niepodanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.

 

Liczba wyświetleń: 2459
Opublikowany w:
Wróć