Jesteś tutaj: Strona główna / O nas / Aktualności / Kariera / Operator maszyn

Operator maszyn

Opublikowany: 05.04.2019 13:59:54

 

logo

 

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy w zakładzie w Łomiankach/k Warszawy:

 

Operatora maszyn

Miejsce pracy: Łomianki

 Opis stanowiska 

o   przezbrajanie i obsługa maszyn produkcyjnych (np. tabletkarka, saszetkarka, kapsułkarka) zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach

o   podstawowe prace konserwacyjne obsługiwanych urządzeń

o   wykonywanie innych prac produkcyjnych w tym pakowania ręcznego

o   staranne i systematyczne dokumentowanie wykonywanych czynności operacyjnych i kontrolnych

o   zapewnienie porządku oraz bezpieczeństwa na stanowisku pracy

 

 

Wymagania

o   wykształcenie o profilu technicznym (np. mechanicznym, elektrycznym, automatycznym)

o   doświadczenie w obszarze produkcji w firmie z branży farmaceutycznej lub spożywczej w rozumieniu produkcji suplementów diety

o   wymagana aktualna książeczka sanepidowska

o   umiejętność pracy w zespole

o   gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym

o   doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem

 

Oferujemy:

o   Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie

o   Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

o   Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 

Oferty zawierające CV (ze zdjęciem) i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy:  maciej.zagrodzinski@sunfarm.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poźn. zm.)".

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACJI

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne oraz CV do administratora danych osobowych bądź upoważnionego pracownika spółki, zgadzasz się na przetwarzanie przez Sun-Farm Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i/lub CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Sun-Farm SP. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sun-Farm Sp. z o.o., z siedzibą w 05-092 Łomianki, ul Dolna 21.
W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z upoważnionym przez administratora danych, pracownikiem pod numerem tel. 22 350 66 69 wewn. 217 lub adresem e-mail dane.osobowe@sunfarm.pl.         

W przypadku wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe zostaną pozyskane a następnie przekazane przez upoważnionego pracownika w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jako kandydata do pracy w Sun-Farm Sp. z o.o. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a i f GDPR/RODO tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych.

W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czas ich cofnięcia. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do momentu cofnięcia zgody, z zastrzeżeniem, że okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jaki mogą mieć związek, z Pani/Pana osobą lub jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla celowego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami strony przeciwnej, co stanowi prawnie usprawiedliwiony interes administratora danych.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo przenoszenia danych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale ich niepodanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.

Liczba wyświetleń: 1883
Opublikowany w:
Wróć